Ubytování New York

Doporučení pro výběr ubytování v New Yorku

Výhodné ubytování v New Yorku

New York není levný, ale při troše hledání se Vám podaři najít rozumný hotel od přibližně US$ 90 za noc (plus taxy, cca 15%). Pro výhodné ubytování se vyplatí porovnat nabídky jak od cestovních kanceláří, tak přímo od hotelů i z diskontních serverů.

Diskontní servery jsou servery, které s hotely dojednávají zvláštní snížené sazby. Cestovní kanceláře docílí výhodné ubytování tak, že zarezervují velké množství pokojů a dostanou množstvení slevu. Porovnejte si výhodné ubytování v New Yorku např. na následujících stranách:

www.hotelclub.net (v angličtině)
www.venere.com (v angličtině)

v češtině například www.invia.cz

Supervíkendy New York on-line vyhledávání

… také nejlepší Last minute supervíkendy*
* hledáte-li supervíkendy v New Yorku last minute, zvolte ve vyhledávacím formuláři v oddílu “Nejdříve od” aktuální či nadcházející měsíc. Systém Vám vybere všechny dostupné last minute supervíkendy v New Yorku.

Tip na cestu

Eurovíkendy v klidu a bez starostí zajistí cestovní pojištění. Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh v zahraničí. Několik desítek korun za pojištění v důsledku ušetří statisícové náklady, které mohou vzniknout při lékařském ošetření v zahraničí v souvislosti s onemocněním, úrazem nebo jinou nepředvídatelnou událostí. Nespoléhejte na náhodu, sázejte na jistotu.

A když už mluvíme o pojištění, doporučujeme provést čas od času jejich revizi. Možná zjistíte, že některá hradíte již zbytečně. A naopak jiná chybí. Máte např. v pořádku havarijní pojištění?

>> Levné supervíkendy v New Yorku již od 17842 Kč

Reklama