Co čekat od Eurovíkendů

Nabídka eurovíkendů, aned očekávání a realita

Co nabízejí Eurovíkendy

Eurovíkendy jsou kompromisem mezi individuální turistikou a poznávacími zájezdy od cestovky. Organizační záležitosti eurovíkendu – (letenky, hotel, pojištění, atd.) – zůstanou na cestovní kanceláři, vy si určíte jak vyplníte svůj čas: co chcete vidět, co navštívíte, koho potkáte, kde budete obědvat … zkrátka co zažijete. Eurovíkendy jsou tak ideální volbou pro ty, kterým nevyhovují společné poznávací zájezdy s přísným harmonogrem průvodce, ale chtějí si sami určit program. Eurovíkendy toto nabízejí plnými doušky.

Eurovíkendy levně, on-line vyhledávání

… také nejlepší Last minute eurovíkendy*
* hledáte-li eurovíkendy last minute, zvolte ve vyhledávacím formuláři v oddílu “Nejdříve od” aktuální či nadcházející měsíc. Systém Vám vybere všechny dostupné last minute eurovíkendy.

Euro víkend … eurovíkend … supervíkend!

Proč tedy neprotančit noc v Madridu, nepoznat Londýn z patra vyhlídkového autobusu či nezjistit proč dějinami pohnul právě Berlín? Samozřejmě nelze zapomenout na stálice mezi eurovíkendy – romantickou Paříž a temperamentní Řím. A chcete-li ještě víc, supervíkend v New Yorku je volba pro vás.

Eurovíkend je když …

Eurovíkendy jsou souborem služeb, jež vám umožní s pohodlím poznávacího zájezdu seznámit se rychle a snadno s nejzajímavějšími městy Evropy. Je však už na vás, jak si program v naštívené evropské metropoli sestavíte.

Letenka + hotel = eurovíkend

Nabízí-li tedy cestovní kancelář či cestovní agentura eurovíkend, nabízí dopravu (letenku či autobusovou dopravu, vlakem se příliš nejezdí) do vámi vybrané evropské metropole, dále transfer z letiště do hotelu a samozřejmě ubytování.

Eurovíkendy

>> Eurovíkendy již od 1620 Kč

Reklama