Počasí New York

Aktuální počasí v New Yorku a předpověď počasí pro New York

Kdy jet do New Yorku?

Pro našince je tento fakt prakticky vždy překvapením, ale platí neochvějně: New York leží přibližně stejně jižně jako Řím, tudíž je v létě v New Yorku skutečně horko. Zima v New Yorku kupodivu vychází podobně jako zima v Praze, dokonce podobně často sněží.

Pro návštěvu New Yorku lze tedy doporučit jaro nebo podzim – pokud tedy v New Yorku nechcete strávit Vánoce nebo Nový rok. Pozor na cesty o víkendu kolem dne díkůvzdání (Thanksgiving Day, tradičně se slaví čtvrtý čtvrtek v listopadu) – hotely v celém New Yorku bývají vyprodané a ceny prakticky všeho pro turisty jen trochu zajímavého vzrostou takřka přes noc.

Předpověď počasí New York

Počasí New York

Supervíkendy New York on-line vyhledávání

… také nejlepší Last minute supervíkendy*
* hledáte-li supervíkendy v New Yorku last minute, zvolte ve vyhledávacím formuláři v oddílu “Nejdříve od” aktuální či nadcházející měsíc. Systém Vám vybere všechny dostupné last minute supervíkendy v New Yorku.

Tip na cestu

Eurovíkendy bez zbytečných starostí zajistí cestovní pojištění. Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh v zahraničí. Několik desítek korun za pojištění v důsledku ušetří mnohatisícové náklady, které mohou vzniknout při lékařském ošetření v zahraničí v souvislosti s onemocněním, úrazem nebo jinou nepředvídatelnou událostí. Nespoléhejte na náhodu, sázejte na jistotu.

A když už mluvíme o pojištění, doporučujeme provést čas od času jejich revizi. Možná zjistíte, že některá hradíte již zbytečně. A naopak jiná chybí. Máte např. v pořádku havarijní pojištění?

>> Levné supervíkendy v New Yorku již od 17842 Kč

Reklama