Počasí Amsterdam

Aktuální počasí v Amsterdamu a předpověď počasí pro Amsterdam

Kdy jet do Amsterdamu?

Amsterdam je pro eurovíkend příjemnou destinací v každém ročním období, což je jistě dobré zjištění. Jarní a podzimní teploty jsou si klasicky velmi podobné, pohybují se kolem 12 °C v dubnu a 14 °C v říjnu. K cestování doslova vybízejí delší letní dny s průměrnými teplotami cca 20 °C. Svůj půvab mají i zimní měsíce, kdy se teploty v průměru pohybují mezi 1°C a 5°C.

Protože Amsterdam leží poblíž Severního moře, skutečně teplé dny jsou spíše výjimkou. I v létě je tedy v Amsterdamu poměrně chladné počasí a hlavně okořeněné častými dešťovými přeháňkami. Pokud se rozhodnete pro prázdninové měsíce, v každém případě si do Amsterdamu s sebou vezměte alespoň tenký svetr, nepromokavou bundu, deštník a pevné boty.

Předpověď počasí Amsterdam

Počasí Amsterdam

Eurovíkendy Amsterdam on-line vyhledávání

… také nejlepší Last minute eurovíkendy*
* hledáte-li eurovíkendy v Amsterdamu last minute, zvolte ve vyhledávacím formuláři v oddílu “Nejdříve od” aktuální či nadcházející měsíc. Systém Vám vybere všechny dostupné last minute eurovíkendy v Amsterdamu.

Tip na cestu

Eurovíkendy bez zbytečných starostí zajistí cestovní pojištění. Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh v zahraničí. Několik desítek korun za pojištění v důsledku ušetří mnohatisícové náklady, které mohou vzniknout při lékařském ošetření v zahraničí v souvislosti s onemocněním, úrazem nebo jinou nepředvídatelnou událostí. Nespoléhejte na náhodu, sázejte na jistotu.

A když už mluvíme o pojištění, doporučujeme provést čas od času jejich revizi. Možná zjistíte, že některá hradíte již zbytečně. A naopak jiná chybí. Máte např. v pořádku havarijní pojištění?

>> Levné eurovíkendy v Amsterdamu již od 2651 Kč

Reklama