Ubytování Barcelona

Doporučení pro výběr ubytování v Barceloně

Výhodné ubytování v Barceloně

Nejvýhodnější ubytování v Barceloně zpravidla najdete na: www.hotelclub.net nebo www.priceline.com.

Last minute nabídky naleznete na: www.ratestogo.net.

Pokud cena není to nejdůležitější kritérium, tady je několik zajímavých tipů:

Hotel Omm

Carrer del Rossello 265

www.hotelomm.es

Pravděpodobně nejstylovější hotel ve městě. Nachází se ve čtvrti L´Eixample a skýtá luxusně minimalistické ubytování a střešní bazén s nejlepším výhledem v Barceloně. I když zde neplánujete přenocovat, stojí alespoň za krátkou návštěvu, třeba na snídani.

Hotel Neri

Carrer de Sant Sever 5

www.hotelneri.com

Tento butikový hotel se nachází v paláci z 18. století v centru Barri Gotique. Kromě 22 pokojů nabízí historickou knihovnu, restauraci a střešní terasu s výhledem na katedrálu a střechy okolních domů.

Hostal Goya

Pau Claris 74

www.hostalgoya.com

Typický španělský hostal. Majitelka koupila a rekonstruovala 2 patra v historické budově poblíž Placa Katalunya a nabízí tu k pronájmu jednotlivé pokoje. Vkusné zařízení, rozumné ceny, centrální poloha a super příjemná a nápomocná obsluha.

Eurovíkendy Barcelona on-line vyhledávání

… také nejlepší Last minute eurovíkendy*
* hledáte-li eurovíkendy v Barceloně last minute, zvolte ve vyhledávacím formuláři v oddílu “Nejdříve od” aktuální či nadcházející měsíc. Systém Vám vybere všechny dostupné last minute eurovíkendy v Barceloně.

Tip na cestu

Eurovíkendy v klidu a bez starostí zajistí cestovní pojištění. Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh v zahraničí. Několik desítek korun za pojištění v důsledku ušetří statisícové náklady, které mohou vzniknout při lékařském ošetření v zahraničí v souvislosti s onemocněním, úrazem nebo jinou nepředvídatelnou událostí. Nespoléhejte na náhodu, sázejte na jistotu.

A když už mluvíme o pojištění, doporučujeme provést čas od času jejich revizi. Možná zjistíte, že některá hradíte již zbytečně. A naopak jiná chybí. Máte např. v pořádku havarijní pojištění?

>> Levné eurovíkendy v Barceloně již od 6350 Kč

Reklama