Počasí Barcelona

Aktuální počasí v Barceloně a předpověď počasí pro Barcelonu

Kdy jet do Barcelony?

Barcelona leží na pobřeží Středozemního moře a podnebí je zde tudíž typicky středomořské – horká léta a chladnější (nikoliv chladné) zimy. Nejlepší volbou pro eurovíkend jsou měsíce květem, červen a září. V těchto měsících můžete v Barceloně očekávat příjemné počasí, vhodné pro poznávání a turistiku. O prázdninách je v Barceloně příliš horko s průměrnými teplotami kolem 29 °C, v zimě je v Barceloně samozřejmě nejchladněji, ale stále únosně – např. v lednu jsou průměrné teploty kolem 13 °C.

Barcelona je tedy teplotním rázem pro našince velmi příjemným místem. S vyjímkou léta, kdy i místní odjíždějí z Barcelony do přímořských středisek, aby unikli vedrům, nemůžete udělat ve výběru termínu pro svůj eurovíkend chybu.

Předpověď počasí Barcelona

Počasí Barcelona

Eurovíkendy Barcelona on-line vyhledávání

… také nejlepší Last minute eurovíkendy*
* hledáte-li eurovíkendy v Barceloně last minute, zvolte ve vyhledávacím formuláři v oddílu “Nejdříve od” aktuální či nadcházející měsíc. Systém Vám vybere všechny dostupné last minute eurovíkendy v Barceloně.

Tip na cestu

Eurovíkendy bez zbytečných starostí zajistí cestovní pojištění. Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh v zahraničí. Několik desítek korun za pojištění v důsledku ušetří mnohatisícové náklady, které mohou vzniknout při lékařském ošetření v zahraničí v souvislosti s onemocněním, úrazem nebo jinou nepředvídatelnou událostí. Nespoléhejte na náhodu, sázejte na jistotu.

A když už mluvíme o pojištění, doporučujeme provést čas od času jejich revizi. Možná zjistíte, že některá hradíte již zbytečně. A naopak jiná chybí. Máte např. v pořádku havarijní pojištění?

>> Levné eurovíkendy v Barceloně již od 6350 Kč

Reklama