Počasí Madrid

Aktuální počasí v Madridu a předpověď počasí pro Madrid

Kdy jet do Madridu?

Je to poměrně obligátní, ale pakliže vybíráte období pro eurovíkend v Madridu, tak tím nejvhodnějším a nejpříjemnějším bude pravděpodobně opět jaro či podzim. Léto je pasé: zvláště v druhé polovině prázdnin je město vinou rozpáleným ulicím téměř liduprázdné. Zima naopak může být překvapivě mrazivá.

Vše je dané tím, že Madrid leží ve vysoké nadmořské výšce. Nedaleké hory způsobují poměrně velké výkyvy v teplotách jak v létě tak i v zimě. V létě tedy panují (zvláště) v poledne neskutečná vedra, ale večery již jsou chladnější a tedy příjemnější. Naopak v zimě se teploty dostávají i pod bod mrazu a zimní měsíce tak teplotním rázem připomínají tuzemské podnebí. Déšť je v Madridu poměrně ojedinělý, vyjma krátkého období koncem října (a částečně i na jaře). V průměru však lze říct, že se Madrid vyznačuje příjemným (čtěte teplým) podnebím – samozřejmě s výjimkou několika zimních excesů.

Předpověď počasí Madrid

Počasí Madrid

Eurovíkendy Madrid on-line vyhledávání

… také nejlepší Last minute eurovíkendy*
* hledáte-li eurovíkendy v Madridu last minute, zvolte ve vyhledávacím formuláři v oddílu “Nejdříve od” aktuální či nadcházející měsíc. Systém Vám vybere všechny dostupné last minute eurovíkendy v Madridu.

Tip na cestu

Eurovíkendy bez zbytečných starostí zajistí cestovní pojištění. Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh v zahraničí. Několik desítek korun za pojištění v důsledku ušetří mnohatisícové náklady, které mohou vzniknout při lékařském ošetření v zahraničí v souvislosti s onemocněním, úrazem nebo jinou nepředvídatelnou událostí. Nespoléhejte na náhodu, sázejte na jistotu.

A když už mluvíme o pojištění, doporučujeme provést čas od času jejich revizi. Možná zjistíte, že některá hradíte již zbytečně. A naopak jiná chybí. Máte např. v pořádku havarijní pojištění?

>> Levné eurovíkendy v Madridu již od 8250 Kč

Reklama