Počasí Berlín

Aktuální počasí v Berlínu a předpověď počasí pro Berlín

Kdy jet do Berlína?

S eurovíkendem v Berlíně je to snadné. Pokud jste milovníkem tuzemského tepla, jeďte v létě. Pokud vám nevadí zima, jeďte třeba v lednu. A pokud vám vyhovuje něco mezi, volte jaro či podzim.

Berlín má totiž počasí velmi podobné jako Praha. Tzn., že nejchladnější měsíce jsou prosinec až únor, nejtepleji je v létě. Prší též zhruba stejně často jako v Praze. Nejteplejším měsícem je stejně jako u nás červenec, nejchladnějším leden. Berlín má v zimě průměrnou teplotu -1 °C, v létě 18 °C.

Předpověď počasí Berlín

Počasí Berlín

Eurovíkendy Berlín on-line vyhledávání

… také nejlepší Last minute eurovíkendy*
* hledáte-li eurovíkendy v Berlíně last minute, zvolte ve vyhledávacím formuláři v oddílu “Nejdříve od” aktuální či nadcházející měsíc. Systém Vám vybere všechny dostupné last minute eurovíkendy v Berlíně.

Tip na cestu

Eurovíkendy bez zbytečných starostí zajistí cestovní pojištění. Nejdůležitější součástí cestovního pojištění je pojištění léčebných výloh v zahraničí. Několik desítek korun za pojištění v důsledku ušetří mnohatisícové náklady, které mohou vzniknout při lékařském ošetření v zahraničí v souvislosti s onemocněním, úrazem nebo jinou nepředvídatelnou událostí. Nespoléhejte na náhodu, sázejte na jistotu.

A když už mluvíme o pojištění, doporučujeme provést čas od času jejich revizi. Možná zjistíte, že některá hradíte již zbytečně. A naopak jiná chybí. Máte např. v pořádku havarijní pojištění?

>> Levné eurovíkendy v Berlíně již od 1800 Kč

Reklama